Serwis konsolW przypadku oddania do naszego serwisu sprzętu gwarantujemy bezpłatną ekspertyzę, która odbywa się w najkrótszym możliwie terminie. Z uwagi na dużą ilość napraw terminy te mogą dochodzić nawet do 2 tygodni. Po ekspertyzie następuje wycena kosztów ewentualnej naprawy. Przyjmujemy konsole: ps4  Ps3 (fat, slim),Xbox one  Xbox360  (fat, slim), Psp (fat, slim, go)

Terminy napraw uzależnione są od rodzaju usterki i mogą wynosić nawet do 2 tygodni.

Dokładamy wszelkich starań by klient był na bieżąco informowany o przebiegu prac związanych z naprawą jego sprzętu. Nad całością czuwa zespół w składzie Daniel i Marcin, którzy od lat działając w tej dziedzinie ciągle doskonalą swoje umiejętności.

 Jako doświadczony zakład dysponujemy rozległą wiedzą oraz nowoczesnym sprzętem by móc zlikwidować wszelkie usterki, którym uległ Państwa sprzęt. 

 

 


Na wszystkie rodzaje napraw udzielamy gwarancji.
Przestrzegamy przed nieprofesjonalnymi serwisami jak też własnoręcznymi próbami napraw, gdyż z doświadczenia próby takie drastycznie zmniejszają powodzenie napraw w naszym w serwisie, a często uniemożliwiają naprawy w granicach opłacalności.

Menu:

Logowanie:

Użytkownik:

Hasło:


Rejestracja


Copyright © Nintuś 2012 | Oskryptowanie: Eun Szablon: flankerds.com

stat4u